Polish Fighters

Polish Fighters Forum


#1 2008-09-07 14:12:39

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

gl PF

Musze przyznac, ze smutkiem, ze jest wrzesien i nie za wiele sie zmienilo:(. W zasadzie, cos sie zmienilo, atmosfera..., ktora mi sie nie podoba. Nie czerpie przyjemnosci z grania jak ktos mi jedzie tekstami, ze tak powiem "w nie odpowiednim" stylu. Dla mnie sie liczy granie, a nie wygrywanie i nie znosze placzu i wyrzutow z powodu bledow, ktore i tak kazdemu sie zdarzaja, sorry oprocz Miki, ktrory opracowal swoja taktyke do perfekcji. Wyglada na to ze mamy mistrza nad mistrzami w klanie:), a w zasadzie macie, bo ja odchodze, tym razem na powaznie. Zabawne jest to, ze wiekszosc moich przegranych gier jest wlasnie jak gram z Toba mistrzu Mika w parze. Te same gry jak np dzisiejsza przeciwko PSC, ktora przegralismy, " bo nie zrobilem upgr huss do konca", pozniej wygralem re z innym partnerem 2:0 tez bez upgr, co jest zabawne dla mnie, bo to rzeczywiscie noobowy blad. No coz moze jestem noobem i nie pasuje tu juz wiecej. Wszystkich Was bardzo lubie i szanuje, Ciebie mistrzu tez i naprawde chce zeby tak zostalo, dlatego wole odejsc zanim poleca naprawde hujowe teksty i sie poklocimy. Dla wiekszoci z Was i tak to jest bez roznicy, bo nie gracie, a ja i mistrz Mika bedziemy mogli w spokoju wygrywac osobno, bez pretensji. Zycze Wam wszystkim dobrej zabawy ... GL w CS. Wlasnie moze w CS zalozycie PF, czy juz macie?
PS.:
       "GL w CS. Wlasnie moze w CS zalozycie PF, czy juz macie?", nie odbierajcie mnie zle, nie mialem zamiaru byc zlosliwy, to jest zart . Naprawde powodzenia i pamietajcie - to tylko gry... a przyjazn, jest duzo wiecej warta niz wygrana gra. Do zobaczenia na shelu mam nadzieje, tylko oczywiscie coss .

Offline

 

#2 2008-09-07 15:48:09

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: gl PF

http://file4u.pl/download/1076361/Axa1.rec

To jest powod tej calej klotni.

Czlonek klanu tak nie postepuje wychodzac z gry w 12min, nie liczac sie wogule ze swoim partnerem mimo ze ta gra mogla byc wygrana.
Pragne Ci przypomniec ze kiedys tez zadrales z jednym z nas.
a chodzilo o gry w teamie, bo ciezko jest Ci cos powiedziec podczas gry, ty i tak swoje zrobisz i bedziesz siedzial w bazie mimo ze drugiego jezdza ze wszystkich stron
Ja Mistrz nie jestem Twoj mistrz jest wlasnie w tym repku z BoB.

Offline

 

#3 2008-09-07 19:27:03

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: gl PF

OK moze dla Ciebie, to jest powod, dla mnie powodem jest to jak sie odzywasz do mnie podczas gry i po grze. Sorry niestety nie mam repka z tego co piszesz. A wyszedlem z tamtej gry, bo mi pisales jakies lole, gdzie sam byles lol, nie pierwszy raz zreszta, a do tamtego kolesia to ci jeszce daleko, niestety mi zreszta tez... A ty moim mistrzem nie jestes i nigdy nie byles, chociaz grasz musze przyznac dobrze, a w tej grze nie ciebie tylko mnie jechali ze wszystkich stron, wiec nie mow mi o graniu w parze. Nie przypominam sobie tez zebym z kims zadarl ani z PF ani z nikim innym, bo normalnie ignoruje takich kolesi, ktorzy mi takie teksty wrzucaja. Jeszcze lepiej sie odzywasz do lwa...., troszke cierpliwosci........ i szacunku, w szczegolnosci do graczy ze swojego klanu. Zreszta tak pisac mozemy sobie do usranej smierci. Nie po to odszedlem, zeby sobie teraz wypominac co kto zrobil, tylko po to zeby sie nie klocic... jak dla mnie koniec tematu powodzenia.

Offline

 

#4 2008-09-07 19:44:23

[PF]^-Grom^-

[PF]

9937814
From: Drohiczyn
Registered: 2008-06-04
Posts: 68

Re: gl PF

Hm.. proponuje skończyć temat, bo jedynie sobie nerwy psujecie:) , a zaraz ktoś moze cos powiedzieć co znieszczy waszą przyjażń, nielepiej zostac przyjaciołmi:)? wiec lepiej zapomnijmy o tamtej walce:)

Last edited by [PF]^-Lew^- (2008-09-07 19:45:18)

Offline

 

#5 2008-09-18 18:32:44

mateuszek

Nowy użytkownik

Registered: 2008-03-30
Posts: 9

Re: gl PF

HEHE. tak to juz jest. jedni odchodzą inni przyhodzą. niedziwie sie axie. chociarz on tez nie ma  czystego sumienia. on wie o co hodzi. hehehe. ale mysle ze byl jednym z dwoch spoko gosci w PF. reszta to uwaza sie za niewiadomo kogo. tylko kazdego krytykuja. ale co tu wiecej gadac. pozdr.

Offline

 

#6 2008-09-18 19:53:43

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: gl PF

Tak Mistrzu tylko ze Axa gra dalej u nas, a ty przywlaszczajac sobie wymiane i robiac obraze bo kazdy z nas cie pokonuje za kazdym  razem, i dlatego odchodzisz to przepraszam cie bardzo.
Widac za wysokie progi i trzeba sie czym innym tlumaczyc.
Miales nam pokazac jak sie gra, wiec mozemy sie umowic bo nam groziles po odejsciu.

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-09-18 19:54:49)

Offline

 

#7 2008-09-19 15:55:56

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: gl PF

wlasnie pro pokaz na co cie stac... NiewiadomoKTO

Offline

 

#8 2008-09-21 06:15:38

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: gl PF

mateuszek wrote:

HEHE. tak to juz jest. jedni odchodzą inni przyhodzą. niedziwie sie axie. chociarz on tez nie ma  czystego sumienia. on wie o co hodzi. hehehe. ale mysle ze byl jednym z dwoch spoko gosci w PF. reszta to uwaza sie za niewiadomo kogo. tylko kazdego krytykuja. ale co tu wiecej gadac. pozdr.

Ja mam cos na sumieniu? Wielki LoL, jezeli ktos ma to Ty, a z Toba nie gadam, bo leszcz jestes. Tylko zmarnowalem czas uczac cie grac

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl