Polish Fighters

Polish Fighters Forum


#1 2008-06-02 19:17:41

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Zegnajcie przyjaciele

Witam wszystkich i zarazem zegnam sie z klanem PF. Powod jest tylko jeden ... nie gracie. Sporadyczne gry z mika, sorry ale dla mnie to za malo, czekanie bo lato to tez bzdura jak dla mnie. Mysle, ze najlepiej dla mnie bedzie jak pobede troche sam skoro i tak jestem sam. Nie mowie, ze nie przylacze sie do innego klanu nigdy, to bedzie zalezalo od sytuacji jaka bedzie. Poza tym jestem naprawde rozczarowany wasza postawa szczegolnie Twoja krtek, bo grasz w cs a na coss nie masz czasu. Oczywiscie nie mowie, ze masz nie grac w co chcesz, sam wiesz najlepiej co Ci sprawia przyjemnosc, wiec gl. Ja chce miec partnerow klanowych do grania, poza tym mam wrazenie i tak, ze pf jest martwe od jakiegos czasu, wiec nie ma sensu sie ludzic, ze cos z tego jeszcze bedzie, a szkoda, bo zapowiadalo sie fantastycznie. Jedno moge powiedziec, na zawsze pozostaniecie moimi przyjaciolmi . Dzieki to byl zaszczyt  grac  z Wami pod jedna flaga. powodzenia ....

Offline

 

#2 2008-06-02 20:33:25

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: Zegnajcie przyjaciele

Przeczuwalem to po Twoich ostatnich smutnych postach,
Nic sie nie stalo, a Twoj wybor jest uzasadniony,
Na jesien mysle ze do nas wrocisz,
tylko prosze Cie nie idz do ziz,el,aow ani kgr
a BoB skoro masz tam przyjaciol to wiesz:)(normalny klan )

Offline

 

#3 2008-06-02 22:19:48

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Zegnajcie przyjaciele

napewno nie pojde do zadnego z tych klanow, bo wszystkie smierdza jakimis leszczami hehe ) do bob nie moge tez bo musisz mowic po niemiecku. Na razie zostane sam, a ziz i aow nigdy !!! kgr zreszta tez ! ! ! jedyny klan do ktorego moze pojde jezeli pojde to utd bo tez moj pierwszy nauczyciel tam gra, i juz sie mnie pytal o to, ale na razie chce byc sam dopoki nie bede pewien co z pf. To byl klan moich marzen i bedzie na zawsze... szkoda, ze nie gracie chlopaki, ale kazdy robi co chce robic i gl dla wszystkich. Ja i tak sie czuje PF na zawsze, bo to jedyny klan jak dla mnie ktory mial cos wspolnego z tym co chcialem zrobic w coss.  Niestety checi nie wystarcza
Ps dzieki mika za fajnego posta lepiej mi sie zrobilo ) bo czuje centralnie zalobe w duchu

Offline

 

#4 2008-06-03 12:18:46

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Zegnajcie przyjaciele

Szkoda ze odchodzisz ale nic dziwnego bo nikt nie gra , dobrze ze nie zrobiles tego jak west  . Wogole ja uwarzam ze musimy chyba napisac na forum akademikow ze wykluczamy wszytskich nieaktywnych i nie przyjmujemy nowych do konca wakacji . Wiadomo ze nic ich nie nauczymy bo nikt nie gra . Taj samo powinni zesmy napisac na forum ze do konca wakacji zawieszamy dzialalnosc klanu .

Offline

 

#5 2008-06-03 12:34:51

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: Zegnajcie przyjaciele

Jak sie zawiesi dzialalnosc to forum totalnie umrze, poczekajmy az naprawde nikt nie bedzie zagladal wtedy bedzie mozna taka ewntualnosc rozpatrzec. Co do akademikow, to chyba lepiej zeby teraz wiecej przyjmowac zeby przez wakacje trenowali, a tych nieaktywnych wyrzucic za jakis czas.

Offline

 

#6 2008-06-03 14:58:25

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Zegnajcie przyjaciele

Nie oglosze ze forum nie dziala tylko ze nie prowadzimy rekrutacji do klanu i wykluczmy tych co nie graja bartek sie zgodzil

Offline

 

#7 2008-06-03 14:58:32

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: Zegnajcie przyjaciele

Tutaj nie o to chodzi, czy gram w csa czy w cos innego, narazie robie sobie przerwe od kozakow, bo troche monotonne to bylo... Napewno planuje wrocic, a teraz zajalem sie csem, bo chce sprobowac czegos innego. Ja z PF nie odejde, bo to jest juz moj ostatni klan, chociazbym mial grac sam, bo włozyli¶my w niego tyle pracy, ze szkoda by to bylo teraz rozwalic, zreszta czy bedziemy grac czesto czy sporadycznie, to i tak juz jestesmy uznawana marka.  Ja widze dla Ciebie miejsce w klanie zawsze, jak sie zdecydujesz wrocic to ja bede za, bo bardzo fajnie mi sie z Toba gra/gralo. Kiedy wroce na coss nie wiem, ale wiem ze wroce.

Pozdro i GL

Offline

 

#8 2008-06-03 18:03:33

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Zegnajcie przyjaciele

jak wrocisz to i ja moze wroce, bo choc ten klan nie ma lidera, to ty nim jestes dla mnie, dlatego tak bardzo mi szkoda, ze nie grasz. Na forum bede zagladal tak czy siak. bedziemy w kontakcie....

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkomputery sucha beskidzka