Polish Fighters

Polish Fighters Forum


#1 2008-05-27 18:55:34

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

zawisza

Stary dziadziu mnie zbanowal, za pare prawdziwych slow, a sam wczesniej mi docinal,
zalogowal sie na tym forum pod nickiem killercio i sierota niechce sie przyznac, kurcze jak mozna grac tyle lat i nie miec swoich koronnych ruli.
Niech wykazuje swoj kunszt kozacki ten mlot na 1.30 i pokazuje wielkiego mistrza.

Pokaz sie na tym forum mutancie to ci taka wiazanke puszcze ze twoja babka zapamieta.
Luknijcie na forum czy skasowal moje posty

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-05-27 19:12:57)

Offline

 

#2 2008-05-28 13:19:10

[AOW]CORLEONE

Użytkownik

Registered: 2008-05-28
Posts: 17

Re: zawisza

Mika jak zawsze masz cięty język i nieświeże informacje heh zapytaj sie KrTka kto to był killercio a potem obrażaj innych i się z nich śmiej.
W tym klanie 2 osoby tworzą nieczystą wręcz naganną atmosferę gracze PF wiedzą o kogo chodzi.

Zawisza ma już trochę lat kiedy on zaczynał grać w coss ty Mika jeszcze dłubałeś w nosie i zjadałeś gile. "jesteś ponoć dobry w coss" masz 19 młodych latek a Zawisza ich już troszkę nazbierał więc wybacz aby był tak sprawny jak ty (instynkt wzrok szybkość ) on traktuje grę z przyjemnością i gra wszystko a ty umiesz ten swój def i tyle. Jak byś się tak odnosił do ojca jak do Zawiszy dostał byś w pape i na tym by się zakończyło więc apeluje troszkę szacunku bierz przykład z młodszego brata.

Wszystkiego Najlepszego KrteK pozostań kim jesteś i się nie zmieniaj bo jesteś SPOKO!
powodzenia również w realnym życiu

Offline

 

#3 2008-05-28 14:29:03

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: zawisza

Szacunek dla tego palanta, wal sie na pysk hitlerowska gnido.
Po dwoch dniach nauki bym zawisze jechal na kazde jego rulki, widac ze masz maly starz bo kiedys gralem wszystkie rulez chociazby nawet w turniejach na karczmie.
Moj Ojciec ma poukladane w glowie nie tak jak ty i zawiszka.

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-05-28 14:30:32)

Offline

 

#4 2008-05-28 15:21:55

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: zawisza

[AOW]CORLEONE wrote:

Mika jak zawsze masz cięty język i nieświeże informacje heh zapytaj sie KrTka kto to był killercio a potem obrażaj innych i się z nich śmiej.
W tym klanie 2 osoby tworzą nieczystą wręcz naganną atmosferę gracze PF wiedzą o kogo chodzi.

Zawisza ma już trochę lat kiedy on zaczynał grać w coss ty Mika jeszcze dłubałeś w nosie i zjadałeś gile. "jesteś ponoć dobry w coss" masz 19 młodych latek a Zawisza ich już troszkę nazbierał więc wybacz aby był tak sprawny jak ty (instynkt wzrok szybkość ) on traktuje grę z przyjemnością i gra wszystko a ty umiesz ten swój def i tyle. Jak byś się tak odnosił do ojca jak do Zawiszy dostał byś w pape i na tym by się zakończyło więc apeluje troszkę szacunku bierz przykład z młodszego brata.

Wszystkiego Najlepszego KrteK pozostań kim jesteś i się nie zmieniaj bo jesteś SPOKO!
powodzenia również w realnym życiu

Thx i powodzenia w AOW, niech Ci sie przynajmniej tam ulozy.

Offline

 

#5 2008-05-28 18:36:33

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: zawisza

Warren no ja tez sie z toba zgodze odnosnie zawiszy gra na ptk i tyle a to raczej nie jest przyjemnosc ale o nim wole sie nie wypowiadac bo szkoda czasu a dla mnie to temat zamkniety  ,a tak wogole to mika przesadzasz troche z tymi hitlerowcami , poszedl gdzie chcial ja jakos tez nie jestem zachwycony ale nie obrarzam calych klanow gdzie psozedl dlatego ze on tam jest , po za tym za kilka miesiacy bys musial wszytskie klany kozackie obrarzac jakie istanieja .

Offline

 

#6 2008-05-28 19:50:50

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: zawisza

Ja obrzam, za to reszta jest swieta, Trax to spytaj sie Axy co mowil na nasz temat Astrix, jak przegral z Axa pare gier

Offline

 

#7 2008-05-28 20:30:32

[AOW]CORLEONE

Użytkownik

Registered: 2008-05-28
Posts: 17

Re: zawisza

[PF]-TraXmaN- wrote:

po za tym za kilka miesiacy bys musial wszytskie klany kozackie obrarzac jakie istanieja .

Ta metafora juz była niepotrzebna Trax AOW jest ostatni!

Last edited by [AOW]CORLEONE (2008-05-28 20:32:01)

Offline

 

#8 2008-05-29 08:57:06

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: zawisza

Mieszko, ja udowodnie wszystko to co teraz piszesz na mnie.
Po pierwsze na 1.30 na jakim nicku gram?, i jak zdazyles ogladnac wasze forum, zawisza napisal co nieco o moich zdolnosciach , wiec ja mu sie odwdzieczylem.
Po drugie na jakim facke nicku ze mna wygral, bo ja na 1.30 jeszcze nie przegralem:)
Podaj nick zawiszy to sprawdzi ktos moje statystyki, zeby nie bylo ze klamie(pewnie wogule ze mna niegral)
Ty tez do karczmy nie zagladasz, a z tego co pamietam to swego czasu nawet ciebie jechalem 5000,10pt aop turcja wiec nie wciskaj kitu.

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-05-29 09:41:54)

Offline

 

#9 2008-05-29 13:49:18

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: zawisza

[PF]-^Mi[K]a^- wrote:

Ja obrzam, za to reszta jest swieta, Trax to spytaj sie Axy co mowil na nasz temat Astrix, jak przegral z Axa pare gier

Ja wiem co oni gadaja ale dobrze wiesz jaki jest klan AOW nie chce obrarzac Westa ale dokonale wiemy ze z chwila co Taphon odszedl on nich wszytsko zaczelo im sie walic . Wiesz ze Aow juz nie istanieje , zostal lider który przyjmuje kazdego kot tylko chce nie zwarzajac na umiejetnosci a w przegranych grach zaczyna czitowac i sprawia ze gry sie nie zapisuja ale to jego sprawa . I w sumie z tym ze nie lubie calego Aow to przesadzilem bo KOK jest w sumie spoko gosciem i o nim nie powiem zlego slowa . West nie mysl ze chce cie obrazic ale taka jest prawada a w sumie ja pisze o ich klanie zannim byles u nich a ty moze cos odmienisz , nikt nie wiem jak bedzie , a czy to jest ostatni klan okarze sie za jakis czas

Last edited by [PF]-TraXmaN- (2008-05-29 13:51:28)

Offline

 

#10 2008-05-29 14:07:03

[AOW]CORLEONE

Użytkownik

Registered: 2008-05-28
Posts: 17

Re: zawisza

[PF]-TraXmaN- wrote:

[PF]-^Mi[K]a^- wrote:

Ja obrzam, za to reszta jest swieta, Trax to spytaj sie Axy co mowil na nasz temat Astrix, jak przegral z Axa pare gier

Ja wiem co oni gadaja ale dobrze wiesz jaki jest klan AOW nie chce obrarzac Westa ale dokonale wiemy ze z chwila co Taphon odszedl on nich wszytsko zaczelo im sie walic . Wiesz ze Aow juz nie istanieje , zostal lider który przyjmuje kazdego kot tylko chce nie zwarzajac na umiejetnosci a w przegranych grach zaczyna czitowac i sprawia ze gry sie nie zapisuja ale to jego sprawa . I w sumie z tym ze nie lubie calego Aow to przesadzilem bo KOK jest w sumie spoko gosciem i o nim nie powiem zlego slowa . West nie mysl ze chce cie obrazic ale taka jest prawada a w sumie ja pisze o ich klanie zannim byles u nich a ty moze cos odmienisz , nikt nie wiem jak bedzie , a czy to jest ostatni klan okarze sie za jakis czas

Trax heh powiem tak, też tak myślałem że AOW jest be be sam, nooby itp.itd.
Ale powiem Ci że wstępując do tego klanu za namową [AOW]^No-Camp^ moje poglądy zmnieniły się o 180%.
Popatrz= jest moja pierwsza gra w której używam tagu [AOW] wchodzę na serwa który założył AOW ASUS,
jest w/w ASUS No-Camp ASTER1X KiNgSiZe i JA. Chłopacy witają się ze mną  ja z nimi i wiesz co każdy sie pyta  jak mam na imię LOL i w czasie gry jak piszemy to nie używają  CORLEONE tylko walą Kuba. W którym klanie polskim czy zagranicznym mowią sobie po imieniu (jedyny rico co mówi mi son , i marco co nazywa mnie mafia ).
Nad AOW panuje stereotyp noobów itp.itd a spowodowane jest to tym iż ASTER1X ma po prostu ostry język i pisze co myśli, kiedy jego lub klan atakują on sie broni co jest rzeczą normalną.
Fakt nie mogę powiedzieć tego za wszystkich członków klanu AOW bo wiadomo że każdemu czasem nerwy poszczają prawda co nie MIKA , TRAX !!

AOW przyjęli mnie ciepło czuję się tam bardzo dobrze mam nadzieje że już tak pozostanie

Offline

 

#11 2008-05-29 17:55:28

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: zawisza

Kuba no to w takim razie ciesze sie ze znalazles po dlugich poszukiwaniach klan do siebie , moze kiedys zagramy jakies sparingi , w przyszlosci sie zobaczy bo narazie nie ukrywam ze dalej jestem zly za to w jaki sposob nas opusciales . Normalne dla mnie to jest ze do klanow przychodza nowi gracze , a inni odchodza ale twoj sposób odejscia nie byl najlepszy

Offline

 

#12 2008-05-29 19:52:44

[AOW]CORLEONE

Użytkownik

Registered: 2008-05-28
Posts: 17

Re: zawisza

[PF]-TraXmaN- wrote:

Kuba no to w takim razie ciesze sie ze znalazles po dlugich poszukiwaniach klan do siebie , moze kiedys zagramy jakies sparingi , w przyszlosci sie zobaczy bo narazie nie ukrywam ze dalej jestem zly za to w jaki sposob nas opusciales . Normalne dla mnie to jest ze do klanow przychodza nowi gracze , a inni odchodza ale twoj sposób odejscia nie byl najlepszy

Tak wiem nie tak to miało być wszystko się pogmatwało a ja dałem dupy a wy macie prawo być źli.
Wiem że jest już za późno i  nic to nie zmieni ale przepraszam was za ten cały incydent

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkomputery sucha beskidzka