Polish Fighters

Polish Fighters Forum


#1 2008-08-19 08:01:21

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

LEW

Witajcie PFigthers
   Jest sytuacja, która przydaloby sie wyjasnic. Jest nowy gracz na shelu, ktory zasluguje na uwage. Gra krotko, bo ok 2 miesiecy, ale juz jest naprawde niezly. Nie ma szans jeszcze w rywalizacji z nami, bo brakuje mu doswiadczenia, ale koles gra naprawde duzo i w niedlugim czasie bedzie napewno super graczem. Wiem, ze nie ma szans wygrac gier testowych, ale on zyje, doslownie, tym ze sie koncza wakacje i bedzie mogl zlozyc podanie do PF. Wlozylismy z mika w niego duzo staran i naprawde nie chcialbym go stracic na rzecz jakiegos innego klanu,, w ktorym wyrosnie na super gracza. Dlatego apeluje chlopaki, zeby nie oceniac go tylko po poziomie jaki zaprezentuje. Jest naprawde w porzadku i widze go miedzy nami. Zaufajcie i pamietajcie o tym, ze zaden z nas nie urodzil sie wymiataczem, tylko doszedl do tego w trakcie grania i grania. Mam nadzieje, ze wkrotce bedziemy znowu w komplecie + nowy PF. Sezon sie niedlugo zaczyna, i mysle ze cos pogramy razem. Mika wymiata zajebiscie i czekam na powrot naszych legend ... PF rules

Offline

 

#2 2008-08-19 08:07:30

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: LEW

RIO zyjesz stary przyjacielu ?
Mam nadzieje ze bedziesz gral po wakacjach

Offline

 

#3 2008-08-19 09:01:22

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: LEW

No koles jets calkiem calkiem, ale nie oszlifowany jeszcze:P ja bylbym za przyjeciem, ale jakbyscie jesczze troche popracowali nad nim... Przydalby sie jakis nowy gracz, bo nie wiem jak reszta, ale ja bede gral, tylko napewno nie tyle co wczensiej

Offline

 

#4 2008-08-19 17:58:31

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: LEW

Cieszy mnie Twoje zdanie Krtek, fajnie jakby reszta sie wypowiedziala rowniez 
A jezeli chodzi o szlifowanie to wszystko przyjdzie z czasem, a osobiscie nie uwazam, ze gralem duzo lepiej niz on, jak zaczynalem byc jednym z PF

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding