Polish Fighters

Polish Fighters Forum


#1 2008-04-09 11:47:39

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Witamjcie PF'owie

Gram najwiecej na 1.30, ale nigdy z Toba nie gralem, przyznam ze GROM to najlepszy klan na 1.30 z rulez $$$$.
Zlozyles podanie do [PF] wiec bedziesz musial przejsc gry kwalifikacyjne, rozgrywane na kontynencie:
Przypomne: prussia and england, 10pt, bez armii chlopow.
Mam nadzieje ze przeczytales wszystkie podpunkty odnosnie przystapienia do [PF].
Nie zaakceptowales rulez klanowych:
6. Zaakcpetowanie rules klanowych ( $$$ def 10 pt ):Tak / Nie

Napisz kiedy mozesz grac, i kiedy grasz najczesciej, wtedy ustalimy ewentualne pojedynki.
W razie niepowodzenia, podanie zostanie odrzucone, ale bedziesz mogl zlozyc nowe do akademii, lub po uplywie 3tyg ponownie starac sie do [PF].

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-04-09 11:49:36)

Offline

 

#2 2008-04-09 15:53:36

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: Witamjcie PF'owie

M_II_Mocny wrote:

Nie gram DeFa ale grałem kiedyś i szybko się naucze. może w piątek zagrajmy xD.

To ja juz widze, ze nie przejdziesz testow, bo nie nauczysz sie grac defa w 2 dni, tydzien, ba nawet miesiac

Offline

 

#3 2008-04-09 23:26:58

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Witamjcie PF'owie

ja z checia zagram twoje testowe gry w piatek lub sobote lub niedziele lub .... im bardziej ci zalezy tym szybciej zagramy. ~Odezwij sie na shellu....

Offline

 

#4 2008-04-10 21:10:06

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Witamjcie PF'owie

Skoro nie grasz Defa to ja powiem otwarcie ze nie popieram cie bo nie chce miec w klanie osób co nie potrafia grac naszym rules klanowych , na gry testowe nawet sie nie umawiam bo szkoda czasu . Jak ci zalzey to zluz podanie do akademi bo jesli jeden sie nie zgadza to nie przyjmiemy cie a mój glos to "nie"

Offline

 

#5 2008-04-11 10:37:51

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Witamjcie PF'owie

Ja zagram z Toba testowe gry jesli chcesz, bo nie znam cie i nie wiem jak grasz. Sprawa nie jest przekreslona, dopoki nie zagrasz, a trax moze cie zna nie wiem. Tak czy siak zchecia zobacze co potrafisz, a wtedy sie wypowiem. Trax bez obrazy, ale ty tez kiedys defa nie grales, ale poniewaz masz doswiadczenie w coss szybko sie nauczyles. Powinienes dac szanse chlopakowi..... zagrac zawsze mozna i zobaczyc z kim sie ma doczynienia. A chlopaki sa spoko panie mocny hehe

Offline

 

#6 2008-04-11 10:42:46

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Witamjcie PF'owie

zapomnialem dodac panie mocny, zasady sa zasadami i nie wierze ze jak bys byl w mocnym klanie chcialbys miec noobow u boku. Nie zrozum mnie zle, nie twierdze, ze jestes noobem, nie wiem. A do PF nie tak latwo , ale to chyba powinno Cie cieszyc, bo jak sie dostaniesz to juz jestes w elicie i nikt Ci nie powie zes noob. Na pewno masz miejsce w kazdej def grze $$$ i nikt cie nie wykopie, za to ze cie nie zna. sprobuj to jest moje zdanie.

Offline

 

#7 2008-04-11 12:51:40

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Witamjcie PF'owie

Axa ja mu daje sznse nie mówie ze nie nawidze go czy cos i nigdy go nie popre , pisze tylko ze narazie tego nie zrobie bo sam napsial ze zaczyna grac dopieo def , a jesli zalezy mu na klanie to nie ma sprawy akadamie mamy i moge z nim codziennie grac az by sie nauczyl . Po prostu nie mozna kazdego przyjmowac kto powie ze chce byc w klanie i sie szybko uczy bo nie taka mamy rekrutacje

Last edited by [PF]-TraXmaN- (2008-04-11 13:00:13)

Offline

 

#8 2008-04-11 14:07:40

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: Witamjcie PF'owie

Trax niemasz zielonego pojecia jak on gra bo niemasz 1.30, a oni graja na 1.30. W dodatku to jest lider klanu GROM,bo przegladalem ich forum. A rekrutacja polega na sprawdzeniu jego umiejetnosci i  dania mu odpowiedzi, a ty oceniles jego doswiadczenie  bez jakichkolwiek gier testowych.
Moze jasnowidz jestes....
Mogles inaczej sformulowac swoja wypowiedz.

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-04-11 14:09:34)

Offline

 

#9 2008-04-11 14:12:16

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Witamjcie PF'owie

Widze ze wy macie nastawienie jak Astrix w Aow ze wystarczyw 2 czy 3 dobrych w klanie a potem isc na ilosc a ja tak nie mysle , a moze i byc liderem co nie znaczy ze jest dobry na Def a napisalem wyraznie jak mu zalezy to mamy akademie zobaczyl bym jak gra i go bym poparl bo nigdy nie pore osób nie znajomych nawet jesli wy w 5 powiecie ze dobrze graja . Jego odpowiedz bez laski sama daje wiele do myslenia jak zalze mial natsaiwnie albo sie uda albo nie a wiadac sie nie udalo

Offline

 

#10 2008-04-11 14:17:42

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: Witamjcie PF'owie

Ale on powiedzial ze gral defa, prawdopoobnie trzeba bylo by odrzucic jego podanie ale mozna bylo mu dac jakas szanse,bo on nawet niewie jak my gramy,a wiesz dobrze jaki poziom jest na 1.30 a jaki na1.35(moze tym sie sugreowal ze dostanie sie do naszego klanu to pestka)

Offline

 

#11 2008-04-11 15:16:53

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: Witamjcie PF'owie

[PF]-^Mi[K]a^- wrote:

Trax niemasz zielonego pojecia jak on gra bo niemasz 1.30, a oni graja na 1.30. W dodatku to jest lider klanu GROM,bo przegladalem ich forum. A rekrutacja polega na sprawdzeniu jego umiejetnosci i  dania mu odpowiedzi, a ty oceniles jego doswiadczenie  bez jakichkolwiek gier testowych.
Moze jasnowidz jestes....
Mogles inaczej sformulowac swoja wypowiedz.

@
lol i co z tego?? 3v1 pewnie bym ich zmiótł, zreszta wiem jak sie tam zachwouja w tym grom, bo gralem z nimi jedna gierke, to troche przeklenstw polecialo


@

lol 2? wydaje mi sie ze kazdy wie, ze 1.30 to 3-4 liga

Moja aktualna decyzja : nie, jak juz to do [PA]

Offline

 

#12 2008-04-11 15:39:21

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Witamjcie PF'owie

Mika ale ty jestes dziwny gosc sznse ma caly czas sugerowal sie ze sie dostanie nie dostal i trudno ma akademie jak co i zobaczy jak gramy , a ja nie mam zamiaru zeby byla rekrutacja jak w Crazy ze niby sa jakies zasady co do poziomu a kazdy i tak sie dostal

Offline

 

#13 2008-04-11 17:14:37

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: Witamjcie PF'owie

Kazdy wie ze to 3-4 liga jak gra na 1.35 nom stop, a wiekszosc z tych  co graja na 1.30 mysla ze to jedyna wersja.
Trax ty nie dales nawet szansy termu graczowi, niewesz jak gra wiec musisz byc jasnowidz lol, jak ty to robisz.
Tak a propo ty glownie przez twoje zdanie byli przyjmowani gracze do CrAzY.

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-04-11 17:15:58)

Offline

 

#14 2008-04-11 23:01:22

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Witamjcie PF'owie

ok to jak mozesz kogos poprzec albo nie jesli nie wiesz jak gra...
poza tym ja jego nie popieram ani nie nie popieram. Krolem defa nie jestem i pewnie nigdy nie bede, a jezeli chodzi o ilosc graczy w klanie to lol, bo sam wiesz jaki chcialem tworzyc klan razem z toba i moze nie pamietasz ale mial to byc maly i elitarny klan, a takie wlasnie jest PF. Dlatego mamy taki a nie inny sposob rekrutacji, wiec jak ktos sklada podanie, a na dodatek go nie znasz nie wiesz jak gra jak mozesz powiedziec z gory nie. Zagrasz z nim pare gier i stwierdzisz ze koles jest spoko, tak jak bylo z Toba i ze mna i mozesz sie milo zaskoczyc. Poza tym nie ma co dyskutowac. Twoje slowo jest nie, zanim zaczal testowe gry. wiec jak nie to nie i szanuje twoje zdanie, ale moze na przyszlosc najpierw sprawdzisz, zamiast kogos skreslisz lub zniechecisz. Nie wierze tez, ze muyslisz, ze ja albo mika, albo ktokolwiek z nas poprze nooba lol. Ja z noobami nawet nie gram, a co dopiero miec jednego w klanie hehe... Bez urazy. Ktos sklada podanie, naszym obowiazkiem jako klanowiczow jest traktowac wszystkich tak samo. Gry testowe sa po to zeby zobaczyc jak ktos gra, co nie oznacza, ze ta osoba jest  w klanie prawda???? Ja naprawde pamietam jak zaczales grac defa i tez byles noobem jak ja i kazdy inny i dobrze wiesz, ze jak wiesz jak ruszac armia to rozbudowa, zeby ja opanowac trzeba ci paru dobrych gier i lecisz. Tydz i grales defa lepiej niz nie jeden ktory gra tylko def-a. Pamietasz jak byl turniej a my bylismy w A?, byles pierwszy, a ile def grales 2 tyg moze 3. Wyobraz sobie, ze po pierwszej grze bym Ci powiedzial, zes noob i nie gram z toba wiecej, super motywacja..... . Moze usunmy wogole ten dzial rekrutacji do klanu z forum i tylko akademie zostawmy hehe...Zreszta nie ma o czym mowic, twoje zdanie jest nie wiec koniec!!!! tematu.

Offline

 

#15 2008-04-11 23:42:53

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Witamjcie PF'owie

Powiem tyle: mam gdzies kolesia, bo nie o niego chodzi, tylko o podejscie jednego z nas do sprawy. Poza tym to tylko jego strata. Mi chodzi o kolesia, ktorego lubie i szanuje i jest wspolzalozycielem PF. Uwazam, ze ma zle podejscie do tematu wiec o tym pisalem. zreszta juz powiedzialem KONIEC TEMATU. Trax powiedzial nie , wiec o czym rozmowa.................

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl