Polish Fighters

Polish Fighters Forum


#16 2008-03-21 15:26:18

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Akademia?

Dla mnie kazda nazwa moze byc bo to nie ma znaczenia . Ja tylko bede patrzyl na ewentualne osoby do akademi na przeszlosc bo jesli ktos zmienial klan co pare tygodni lub czasem gra tydzien bez przerwy a potem  nie gra 2 miesiace to nie ma co liczyc ze popre taka osobe aby byla w naszym klanie nawet jak by ktos taki jechal nas wszytskich . Jescze jak dla mnie to akademia to tylko poszukiwanie i szkolenie wiec kazdy po przeszkoleniu powinien skladac podania , nie nie uznaje tez czegos takiego ze kazdy kto by chcial dolaczyc musi przejsc akademie

Offline

 

#17 2008-03-21 16:48:48

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: Akademia?

Z tego co Trax napisales wynika, ze nalezy skladac podanie do klanu PF, a do akademii nie trzeba? Dla mnie ktos nowy musi przejsc akademie( tam zlozyc pierw podanie) i byc w niej min 2tyg, do ponownego zlozenia podania do PF.
Wedlug mnie najlepsze by bylo [PF][AK].

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-03-21 16:51:43)

Offline

 

#18 2008-03-21 17:30:42

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Akademia?

Mi chodzi o to ze jesli ktos czuje sie na silach to moze skladac odrazu do klanu bo akademie uwarzam tylko za szkólke co uczy grac i jesli ktos sie nauczy w akademi nie przechodzi odrazu do klanu tylko sklada podanie

Offline

 

#19 2008-03-21 20:24:52

[PF]-WestBam-

Użytkownik

9120346
From: Grodzisk
Registered: 2008-01-16
Posts: 103

Re: Akademia?

Tak powinno to wyglądać: osoba która składa podanie do PF jest poddawana próbie czyli gra z każdym z nas jak jest w regulaminie(czyli standardowo ). Załóżmy ze osoba ta zna juz jakieś podstawy DeF ale z każdym dostanie baty to wtedy my jako pełnoprawni członkowie naradzamy sie czy do akademii go dać czy może zrezygnować z niego i odrzucić podanie. Zakładając że po naszej naradzie uznaliśmy wspólnie iż nadaje sie do akademii wtedy my wychodzimy z propozycją wstąpienia do akademii. Gość może przyjąć propozycje i być w akademii ( akademia nie powinna trwać 2 tygodnie bo to stanowczo z krótko powinna być tak długa ile czasu dany player potrzebuje na dorównaniu naszemu poziomowi, może trwać i ROK nawet) lub zrezygnować z niej.
W przypadku gdy jeden z nas uzna już iż zawodnik jest gotów  do stania się PF wysuwa propozycje do reszt PF abyśmy sie raz jeszcze naradzili czy jest gotów czy dalej w akademii.( narady można przeprowadzać za pomocą ankiety)

Po skończonej akademii zawodnik nie musi składać ponownie podania wydaje mi sie ze to jest bezsensu bo kiedy my juz uznamy ze gra b.dobrze automatycznie staje sie PF
Takie jest tylko moje skromne zdanie

Last edited by [PF]-WestBam- (2008-03-21 20:28:15)

Offline

 

#20 2008-03-22 08:36:19

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: Akademia?

[PF]-WestBam- wrote:

Tak powinno to wyglądać: osoba która składa podanie do PF jest poddawana próbie czyli gra z każdym z nas jak jest w regulaminie(czyli standardowo ). Załóżmy ze osoba ta zna juz jakieś podstawy DeF ale z każdym dostanie baty to wtedy my jako pełnoprawni członkowie naradzamy sie czy do akademii go dać czy może zrezygnować z niego i odrzucić podanie. Zakładając że po naszej naradzie uznaliśmy wspólnie iż nadaje sie do akademii wtedy my wychodzimy z propozycją wstąpienia do akademii. Gość może przyjąć propozycje i być w akademii ( akademia nie powinna trwać 2 tygodnie bo to stanowczo z krótko powinna być tak długa ile czasu dany player potrzebuje na dorównaniu naszemu poziomowi, może trwać i ROK nawet) lub zrezygnować z niej.
W przypadku gdy jeden z nas uzna już iż zawodnik jest gotów  do stania się PF wysuwa propozycje do reszt PF abyśmy sie raz jeszcze naradzili czy jest gotów czy dalej w akademii.( narady można przeprowadzać za pomocą ankiety)

Po skończonej akademii zawodnik nie musi składać ponownie podania wydaje mi sie ze to jest bezsensu bo kiedy my juz uznamy ze gra b.dobrze automatycznie staje sie PF
Takie jest tylko moje skromne zdanie

tutaj wolalbym, zeby odatkowo przeszedl sprawdzian, jak w regulaminie

Offline

 

#21 2008-03-22 11:26:51

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Akademia?

Ja tak samo bo caly czas isze o tym ze dla mnie akademia to szkólka i po jej ukonczeniu normalnie powinien byc  stosowany regulamin z podania do Pf czyli gry probne nawet jesli wiadomo ze ktos je przejdzie to powinno byc bo sami zesmy tak ustalili

Offline

 

#22 2008-03-22 11:42:15

[PF]-WestBam-

Użytkownik

9120346
From: Grodzisk
Registered: 2008-01-16
Posts: 103

Re: Akademia?

[PF]-TraXmaN- wrote:

nawet jesli wiadomo ze ktos je przejdzie to powinno byc bo sami zesmy tak ustalili

Właśnie, skoro będzie już wiadomo że umie grac to po co ten powtórny sprawdzian.
Ten sprawdzian ma za zadanie ukazać możliwości gracza po skończonych grach vs my wtedy wiemy co z nim zrobic czy to do akademii czy od razu go przyjąć czy tez zrezygnować z niego.

Ale poczekajmy co powie AxA RiO i Mika wtedy ustalimy ostateczna wersje jak to ma wyglądać

Last edited by [PF]-WestBam- (2008-03-22 11:42:47)

Offline

 

#23 2008-03-22 12:43:21

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: Akademia?

Podzielam zdanie Westa

Offline

 

#24 2008-03-22 13:45:58

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Akademia?

Ja tylko mowie ze jak dla mnie to taki test powienien byc bo ja nigdy nie bede akademi traktowal jako przespustke do klanu , oczywiscie jak beda tak wszytscy chieli to sie dostosuje . Moja zdanie to : kazdy kto nauczyl sie grac w akademi powinien skladac podanie do klanu i spelnic wymagania

Offline

 

#25 2008-03-22 13:56:24

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: Akademia?

[PF]-TraXmaN- wrote:

Ja tylko mowie ze jak dla mnie to taki test powienien byc bo ja nigdy nie bede akademi traktowal jako przespustke do klanu , oczywiscie jak beda tak wszytscy chieli to sie dostosuje . Moja zdanie to : kazdy kto nauczyl sie grac w akademi powinien skladac podanie do klanu i spelnic wymagania

Podzielam zdanie

Offline

 

#26 2008-03-22 14:17:17

[PF]-WestBam-

Użytkownik

9120346
From: Grodzisk
Registered: 2008-01-16
Posts: 103

Re: Akademia?

Ale spójrz na to Trax z drugiej strony.
Jest gracz XYZ składa podanie do PF gra z każdym z nas grę jak w regulaminie dostaje bęcki od każdego lecz zauważamy że zna podstawy typu dobrze się ustawił kuma trochę rozbudowę. Na stepuje narada klanu (ankieta czy cokolwiek) stwierdzamy jednogłośnie bądź z przewagą głosów (75%-regulaminowe), że gracz XYZ nadaję się lecz nie od razu do wstąpienia do klanu  lecz do przeszkolenia w akademii.

I założenie Traxa i Krtka:

Gracz jest szkolony w akademii trwa to 3 miesiące po czym jest już gotowy do pełnej rekrutacji  lecz musi złożyć kolejne podanie przejść kolejne testy.
Lecz gracz XYZ nie ma ochoty złożyć kolejnego podania i co wtedy nie składa podania i idzie w długą i my jesteśmy w plecy o gracza i o swoją wiedzę (a na shellu rozchodzą się plotki że frajerzy z PF uczą bez żadnych zobowiązań grać def) . Fakt że wcale sie stać nie musi i gracz XYZ złoży to podanie.
Ale pacz teraz Trax gracz XYZ złożył podanie lecz dostał bęcki bo np Krtek RiO i AxA są w dobrej formie (nie spełnił wymagań 40% wygranych gier) i co wtedy dalej do akademii.

II założenie moje które popiera Mika
Stwierdziliśmy wspólnie że gracz XYZ nadaje się do akademii co jest jednoznaczne do przyjęcia go do naszej wspólnoty lecz nie jako pełnoprawnego czlonka tylko do akademii.
Szkolimy go 3 miesiące i zauważamy że jest już gotów jest ankieta i gracz staje się PF. Nie ma możliwość nie składania podania powtórnie=ucieczki.

Oczywiści to jst tylko teoretycznie bo jeśli będzie chciał to i tak odejdzie bo siłą go nie zaczynamy bo nie ma jak ))

Więc jest 2-2 jeszcze RiO i AxA

Last edited by [PF]-WestBam- (2008-03-22 14:18:46)

Offline

 

#27 2008-03-22 14:28:35

[PF]-WestBam-

Użytkownik

9120346
From: Grodzisk
Registered: 2008-01-16
Posts: 103

Re: Akademia?

[PF]-TraXmaN- wrote:

Ja tylko mowie ze jak dla mnie to taki test powienien byc bo ja nigdy nie bede akademi traktowal jako przespustke do klanu ,

Trax tygrysie akademia JEST przepustka do wstąpienia do nas= ukończysz akademie i będziesz reprezentował przyzwoity poziom to sie dostaniesz.

Ja bym nie chciał aby traktowano akademie jako darmowy kurs gry def

Offline

 

#28 2008-03-22 20:26:21

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Akademia?

Sorki chlopaki, ze tak dlugo musieliscie czekac na moje zdanie, ale jestem naprawde ostatnio zajety.
Uwazam, ze akademia to swietny pomysl. Uwazam, ze musi byc podany nr konta coss i ze finalowym egzaminem powinien byc sparing z kazdym z nas!!! Do akademi mozna przyjac kazdego polaka, ktorego bedziemy mieli ochote szkolic, bo to nie jest nasz klan i nigdy nie bedzie. Nie uwazam, tez ze powinno byc PF w nazwie akademi bo to nie sa gracze naszego klanu. To ma byc szansa dla tych co chca sie nauczyc grac i przystac do naszego klanu. Ja juz mowilem, ze jestem dumny z tego, ze gram w PF. Dla nich mozna zrobic osobne logo i [PA] Polish akademy moze, ale nie PF, a zdanie egzaminu moze zalezec nie tylko od wygranej, ale przede wszystkim od naszej opini na temat ich poziomu podczas egzaminu. Czasami masz slaby dzien i przegrasz wszystko, czsami masz dobry i wygrasz. Chodzi o styl w jakim to robisz.... Egzamin powinien byc i juz bez kolejnego podania, po egzaminie glosowanie nad czlonkostwem kandydata. Jezeli chodzi o chetnych mam 2 na razie, jak wspominalem .. kozaczek [16lat] i moj koles z pracy [20]. Oboje wydaja sie powazni i kulturalni, tak czy siak bede ich uczyl, bo ich lubie. I bez blizzarda plz, nie chcemy dzieci. Mysle, ze powinna byc jakas dolna granica wieku moze 15, 16... . On tylko miesza .... . Wyglada na to, ze wszyscy sa chetni,
zeby pomagac innym, a ja z checia naucze fajnych kolesi grac. Poza tym, duzo sam dostalem od innych i nie bede nic ukrywal jak ziz bo mi to snobami pachnie, a ja lubie luzne spodnie hehe ... i jezeli nawet ktos nie bedzie w naszym klanie nigdy, zawsze bedzie to kolejny dobry fajny gracz na def do pogrania ), a co najwazniejsze polak .... To jest moja opinia )

Offline

 

#29 2008-03-23 08:12:45

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: Akademia?

[PF]^-A[x]A-^ wrote:

Sorki chlopaki, ze tak dlugo musieliscie czekac na moje zdanie, ale jestem naprawde ostatnio zajety.
Uwazam, ze akademia to swietny pomysl. Uwazam, ze musi byc podany nr konta coss i ze finalowym egzaminem powinien byc sparing z kazdym z nas!!! Do akademi mozna przyjac kazdego polaka, ktorego bedziemy mieli ochote szkolic, bo to nie jest nasz klan i nigdy nie bedzie. Nie uwazam, tez ze powinno byc PF w nazwie akademi bo to nie sa gracze naszego klanu. To ma byc szansa dla tych co chca sie nauczyc grac i przystac do naszego klanu. Ja juz mowilem, ze jestem dumny z tego, ze gram w PF. Dla nich mozna zrobic osobne logo i [PA] Polish akademy moze, ale nie PF, a zdanie egzaminu moze zalezec nie tylko od wygranej, ale przede wszystkim od naszej opini na temat ich poziomu podczas egzaminu. Czasami masz slaby dzien i przegrasz wszystko, czsami masz dobry i wygrasz. Chodzi o styl w jakim to robisz.... Egzamin powinien byc i juz bez kolejnego podania, po egzaminie glosowanie nad czlonkostwem kandydata. Jezeli chodzi o chetnych mam 2 na razie, jak wspominalem .. kozaczek [16lat] i moj koles z pracy [20]. Oboje wydaja sie powazni i kulturalni, tak czy siak bede ich uczyl, bo ich lubie. I bez blizzarda plz, nie chcemy dzieci. Mysle, ze powinna byc jakas dolna granica wieku moze 15, 16... . On tylko miesza .... . Wyglada na to, ze wszyscy sa chetni,
zeby pomagac innym, a ja z checia naucze fajnych kolesi grac. Poza tym, duzo sam dostalem od innych i nie bede nic ukrywal jak ziz bo mi to snobami pachnie, a ja lubie luzne spodnie hehe ... i jezeli nawet ktos nie bedzie w naszym klanie nigdy, zawsze bedzie to kolejny dobry fajny gracz na def do pogrania ), a co najwazniejsze polak .... To jest moja opinia )

to chyba 3:3

PS. Zgadzam sie z tym osobnym logem, bo juz widze jak astrix bedzie jezdzil po akademii i mowil ze jezdzi PF jak chce

Offline

 

#30 2008-03-23 09:29:00

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Akademia?

lol astrixowi w dupe, ze tak powiem brzydko. Akademia to nie pf, tylko nooby ktore sa fajnymi kolesiami, i chca sie nauczyc grac, a on gra 5 lat i dostaje baty od dobrych mlodych graczy wiec o kim my tu gadamy.
Nie lubie cwaniakow a on jest jednym z tych co robi to w kiepskim stylu. |Ja lubie milych i otwartych graczy i tym wlasnie sie kieruje jak decyduje sie kogos szkolic, a nie jego umiejetnosciami. Kazdy byl kiedys noobem, niektorzy sa nobbaMi do dzis hehe ....  Po za tym to wcale nie musi byc pf akademia po prostu, i chyba osobne podanie do klanu tez by sie przydalo, najlepiej przed egzaminem konczacym akademie.

A teraz moze milej
                                      W E S O L Y C H   S W I A T   MOI   COSSACCY   PRZYJACIELE

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl