Polish Fighters

Polish Fighters Forum


#1 2008-02-02 15:06:58

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Pytanie

rio nie pieprz glupot, ja WIEM, ze mamy wyrownany sklad, a to zebys zaczal lac mieszka to tylko kwestia czasu i trening trening trening. kazdy z nas ponosi dotkliwe porazki, ale tez ladne zwyciestwa, wiec nie wiem dlaczego przejmujesz sie jakas glupia wypowiedzia mieszka. 2 mysle ze atmosfera w klanie jest b.dobra i nikt nie ma zamiaru  stad odchodzic, bo to nie tylko klan dla tych no "lepszych" ale tez dla naszej zabawy.

Offline

 

#2 2008-02-02 15:19:10

[PF]-WestBam-

Użytkownik

9120346
From: Grodzisk
Registered: 2008-01-16
Posts: 103

Re: Pytanie

RiO chłopie co ty wkręcasz.
Słuchaj Mieszka a daleko nie zajedziemy razem.
Pamiętasz co napisałem na forum ZiZ kiedyś o nas NA DOBRE I ZŁE  maiłeś przerwę wyszedłeś z wprawy chłopie byłeś w SiT na szkoleniu a ty sie przejmujesz co Mieszko Ci gada. Chyba wiesz dlaczego to robi. Jako SaS byłeś jednym z lepszych wymiataczy AoP i  na DEF też będziesz. Nie od razu Kraków zbudowano wiec niczym sie nie martw żaden z nas nigdy tak o tobie nie pomyśli

Offline

 

#3 2008-02-02 15:56:55

[PF]-TraXmaN-

[PF]

6923252
Call me!
Registered: 2008-01-16
Posts: 180

Re: Pytanie

Chlopie mieszka nie sluchaj on tak psize bo zazdrosci nam skladu i chce zeby klan sie zaczol rozpadac a ja tez z nim przegrywam 80% ale sie nie przejmuje bo wiem ile on gra w kozkow a ile ja ,   ty tez przcesz dopiero zaczynasz Def i gre prusami wiec taki poraszki to wygrana , bo mieszko grajac tyle wygrywa z ledwoscia i to jest jego poraszka

Offline

 

#4 2008-02-02 19:42:28

[PF]-^Mi[K]a^-

[PF]

8946784
From: Zimna Woda
Registered: 2008-01-16
Posts: 202

Re: Pytanie

Jak odejdziesz to Ci wpier...... dam,a uprzedzam umiem karate:)
Zawisza majac tyle punktow powinien byc jednym z najlepszych graczy przynajmniej na 2rulez, a wszyscy chyba wiedza ze gosciu przy takiej liczbie gier potrafi dostac z przecietniakiem. to samo tyczy sie Mieszka.(slowa Traxa zeby nie bylo ,ze ukradlem)

Last edited by [PF]-^Mi[K]a^- (2008-02-02 19:43:02)

Offline

 

#5 2008-02-02 19:54:52

[PF]-WestBam-

Użytkownik

9120346
From: Grodzisk
Registered: 2008-01-16
Posts: 103

Re: Pytanie

[PF]-^Mi[K]a^- wrote:

Jak odejdziesz to Ci wpier...... dam,a uprzedzam umiem karate:)
Zawisza majac tyle punktow powinien byc jednym z najlepszych graczy przynajmniej na 2rulez, a wszyscy chyba wiedza ze gosciu przy takiej liczbie gier potrafi dostac z przecietniakiem. to samo tyczy sie Mieszka.(slowa Traxa zeby nie bylo ,ze ukradlem)

Swiete słowa mika swiete słowa

Offline

 

#6 2008-02-02 22:09:34

[PF]^-A[x]A-^

[PF]

Registered: 2008-01-19
Posts: 79

Re: Pytanie

Rio przyjacielu, bo uwazam was wszystkich za przyjaciól, inaczej by mnie nie bylo w tym klanie ---- Big lol za to co napisales
Nie wiem co mieszko sobie mysli, ale zlalem go nie raz i nauczylem go grac na def i powiem ci jedno nie sluchaj nikogo, a jak potrzebujesz rad to masz nas i zawsze mozesz na nas liczyc. Lubie go ale to jest jakies nieporozumienie, a tak naprawde to predzej ja jestem ta kula mistrzu a nie ty!!! I nawet jezeli jestes mniej doswiadczony, to jestes PF!!!!! i jak odejdziesz bo ktos ci cos powiedzial to poprostu LOL.
Jestes facetem, czy dziewczyna?, bo to laskom sie mowi co maja robic. Dobra rada , miej zawsze pewnosc, ze jestes i robisz co chcesz, inaczej jestes baba bez obrazy. A tak poza tym, nawet to jezeli by tak bylo, to on nie ma prawa Ci tego mowic, bo on jest ziz nie PF!!!! A czyje zdanie jest wazniejsze??? Moze blizzarda sie bedziesz radzil hehe, on tez ma duzo do powiedzenia.... Przemysl to i nie wyglupiaj sie. Dla mnie to brzmi jakbys szukal dziury w calym. Jest nas 6-ciu super kolesi i zawsze, czy wygrywam, czy przegrywam to jest swietna zabawa, a chyba o to w tym chodzi. A zapomnialem ja tez znam karate i jestem jeszcze jedi hehe, nie rob jaj Pozdro
                                                     Ps.:     PF to jest clan o jakim zawsze marzylem i wspomnisz moje slowa, za rok bedziemy najlepszym def $$$ clanem na swiecie.... z Toba wlacznie.

Offline

 

#7 2008-02-03 08:20:58

[PF]-^Kr[T]eK^-

Administrator

Registered: 2008-01-16
Posts: 206

Re: Pytanie

AxA respEcT takich 5 jak nas 6 nie ma ani jednego

Offline

 

#8 2008-02-03 11:41:16

[PF]-WestBam-

Użytkownik

9120346
From: Grodzisk
Registered: 2008-01-16
Posts: 103

Re: Pytanie

To ja sie naoglądam filmów z Brucem Lee i Kung Fu będę umiał wiec od mnie Ci sie też dostanie RiO patrz umiem już ten okrzyk Bruca HAJAAAA HAJAAAA HAJAAAA wiec podstawy już mam
A nasz klan jest wyrównany i niema w naszym składzie "kuli u nogi"

Last edited by [PF]-WES[T]BAM- (2008-02-03 11:44:43)

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkomputery sucha beskidzka